Metody płatności

Upss. Brak operatorów spełniających podane wymagania.

Adyen - scentralizowany system płatności łączący wielu operatorów płatności w najważniejszych krajach Ameryki Północnej, Południowej, Europy oraz Azji. Obsługuje wiele walut i form płatności: przelewy, karty kredytowe, karty prepaid, gotówka, portfel internetowy.

Alior Bank - ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Zapewnia bezpieczne, łatwe i szybkie transakcje wykonywane przez internet, jak i na miejscu w placówkach baku.

American Express - za pomocą kart kredytowych American Express można dokonywać bezpiecznych i skutecznych płatności online. American Express to największa firma wydająca karty, umożliwiająca swoim klientom płatność w ponad 240 krajach na całym świecie. Globalnymi operatorami, którzy obsługują karty American Express są między innymi: PayPal, Paymentwall i Braintree.

Bank Transfer Argentina - za pośrednictwem Bank transfer Argentina użytkownicy mogą dokonać szybkich i bezpiecznych płatności w najbardziej popularnych bankach w Argentynie, takich jak: Santander Rio, Itau, HSBC, CitiBank, BVA Frances. Usługa ta jest dostępna za pośrednictwem Paymentwall.

Bank Transfer Estonia - przelew bankowy to bezpieczna metoda płatności, która pozwala na przenoszenie środków bezpośrednio z jednego konta na inne. Przelewu można dokonać drogą online jak i w stacjonarnej siedzibie banku. Metoda ta – obsługiwana za pośrednictwem Paymentwall – opiera się na integracji najpopularniejszych banków w Estonii.

Bank Transfer Finland - przelew bankowy to bezpieczna metoda płatności, która pozwala na przenoszenie środków bezpośrednio z jednego konta na inne. Przelewu można dokonać drogą online jak i w stacjonarnej siedzibie banku. Metoda ta – obsługiwana za pośrednictwem Paymentwall – opiera się na integracji najpopularniejszych banków w Finlandii.

Bank Transfer Mexico - przelewy bankowe są jedną z najpopularniejszych metod płatności w Meksyku. Dzięki wysoce rozwiniętym systemom bankowym, płatności można łatwo dokonać online lub w placówkach lokalnych banków, takich jak: Bancomer, Banamex i Santander. Usługa ta jest dostępna za pośrednictwem Paymentwall.

Boleto Bancario - jest popularną metodą płatności online w Brazylii. Klienci, którzy płacą za pośrednictwem internetu z Boleto Bancario, wypełniają formularz internetowy, podając swoje dane osobowe i otrzymują specjalny voucher. Można go następnie zrealizować w placówce lokalnego banku lub innych stacjonarnych punktach obsługi, takich jak sklepy czy urzędy pocztowe. Za voucher można zapłacić gotówką lub za pomocą innej – akceptowanej w danym punkcie – metody płatności.

Braintree - spółka zależna od firmy PayPal, specjalizuje się w systemach płatności mobilnych i internetowych dla e-commerce. Braintree pomaga firmom na całym świecie w przetwarzaniu płatności i maksymalizacji zysków.

BZWBK - polski bank uniwersalny. Jest 3. największym bankiem w Polsce pod względem wartości aktywów oraz 3. pod względem liczby placówek. Obsługuje Klientów indywidualnych i biznesowych, dysponuje systemem bankowości internetowej.

Davivienda - jest jednym z największych banków mających siedzibę w Kolumbii. Davivienda należy do grupy firmy Grupo Empresarial Bolivar i została założona w 1972 roku. Płatności za pośrednictwem tego banku umożliwia m.in. Paymetwall.

Efecty - umożliwia dokonanie płatności offline za produkty kupowane w internecie. Klient po dokonaniu zakupu otrzymuje specjalny voucher, który może zrealizować w sieci sklepów Efecty, płacąc gotówką. Ta metoda płatności - dostępna za pośrednictwem Pymentwall - jest dedykowana tym kolumbijskim klientom, którzy nie mają możliwości płatności kartą bądź przelewem.

EPS - to austriacki operator umożliwiający płatności za pośrednictwem przelewu bankowego. EPS zapewnia klientom wysoki poziom bezpieczeństwa, prywatności i komfortu. Płatności dokonywane są w środowisku bankowości internetowej banku klienta. Usługa dostępna za pośrednictwem Paymentwall.

FanaPay - metoda płatności popularna na Bliskim Wschodzie, obsługiwana za pośrednictwem Paymentwall. Umożliwia każdemu dokonywanie bezpiecznych transakcji online, bez korzystania z kart kredytowych, przelewów bankowych i konieczności podawania poufnych informacji finansowych. By rozpocząć zakupy, wystarczy się zalogować i doładować swoje konto FanaPay.

Giropay - jest jedną z najpopularniejszych form płatności online w Niemczech. Giropay umożliwia niemieckim konsumentom płacenie za pośrednictwem internetu przy użyciu zaufanego konta bankowego. Sprzedający otrzymują natychmiastowe potwierdzenie zapłaty. Giropay jest zintegrowane z systemem Paymentwall.

Idea BANK - polski bank, który rozpoczął działalność w 1991 roku. Domeną banku jest obsługa finansowa małych podmiotów gospodarczych; mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw. Umożliwia szybkie przelewy online.

iDEAL - to metoda płatności umożliwiająca konsumentom transakcje za pośrednictwem własnego banku. Dzięki najnowszym rozwiązaniom technicznym iDEAL jest zintegrowany z bankowością internetową oferowaną przez 11 holenderskich banków, między innymi: Regio Bank, Select Bank, ABN AMRO, ASN Bank, ING czy Rabobank.

ING - międzynarodowa instytucja finansowa założona w Holandii. Działa w sektorze bankowym, ubezpieczeniowym i inwestycyjnym. Grupa ING wspołpracuje z ponad 85 milionami Klientów i dociera do ponad 50 państw na całym świecie.

Interac - to system płatności online dla użytkowników z Kanady. Usługi Interac obejmują: Interac Online, przetwarzanie kart kredytowych oraz płatności mobilne. Usługa jest dostępna za pośrednictwem Paymentwall.

iPKO - polski nowoczesny system bankowości internetowej. Umożliwia szybkie, łatwe i bezpieczne dokonywanie płatności za towary i usługi. Płatność nie wymaga wypełniania formularza przelewu, ujawniania numeru karty płatniczej czy konta.

MasterCard - jedna z najpopularniejszych metod płatności. Umożliwia płatności online w ponad 150 walutach i 210 krajach. Płatności za pomocą kart MasterCard jest możliwa za pośrednictwem między innymi takich globalnych operatorów jak: Paymentwall, Adyen oraz Braintree.

mBank - to bank uniwersalny, założony w 1986 r. Oferuje bankowość detaliczną oraz usługi bankowości prywatnej. Od 2007 operuje na trzech rynkach: w Polsce, Czechach i na Słowacji. Obsługuje klientów indywidualnych i biznesowych.

Mint - światowy lider rynku w zakresie środków płatniczych prepaid, obsługiwany za pośrednictwem Paymetwall. Za pomocą kart prepaid możesz dokonywać bezpiecznych transakcji internetowych na całym świecie.

Mobiamo - wiodący światowy dostawca płatności moblinych, obsługiwany za pośrednictwem Paymetwall. Działa od 2013 roku i obłsuguje 110 rynków oraz ponad 240 operatorów komórkowych na całym świecie.

Multibanco - to sieć międzybankowa, która łączy bankomaty 27 banków w Portugalii. Multibanco jest zintegrowane z systemem Paymentwall.

Neosurf - to bezpieczna metoda płatności typu prepaid, używana przede wszystkim w krajach europejskich. Klienci mogą zakupić karty prepaid Neosurf online lub w punktach sprzedaży stacjonarnej. Z Neosurf można korzystać za pośrednictwem operatora Paymentwall.

Onecard - to różnego rodzaju karty typu prepaid dla klientów pochodzących z Bliskiego Wschodu. Karty OneCard są dostępne w 13 krajach, w tym w Arabii Saudyjskiej, Kuwejcie i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Paymentwall umożliwia akceptację kart i bezpieczne płatności za pomocą OneCard.

Oxxo - umożliwia dokonanie płatności offline za produkty kupowane w internecie. Klient po dokonaniu zakupu otrzymuje specjalny voucher, który może zrealizować w sieci sklepów Oxxo, płacąc gotówką. Ta metoda płatności - dostępna za pośrednictwem Pymentwall - jest dedykowana tym meksykańskim klientom, którzy nie mają możliwości płatności kartą bądź przelewem.

Pago Efectivo - jest internetową metodą płatności dostępną w Peru. Jest obsługiwana za pośrednictwem Paymentwall, pozwala kupującym online płacić za pośrednictwem bankowości internetowej lub gotówką w ponad 40 000 placówek płatniczych w całym kraju.

PagoFacil - jest usługą płatniczą dostępną w Argentynie, która umożliwia użytkownikom przesyłanie środków, doładowywanie telefonów komórkowych i dokonywanie płatności. PagoFacil daje możliwość płacenia gotówką za produkty nabywane drogą online. Usługa jest zintegrowana z systemem Paymetwall.

PayLane - umożliwia e-biznesom łatwe i szybkie przyjmowanie płatności online. Oferuje ponad 30 różnych metod płatności z całego świata oraz obsługuje ponad 160 walut.

Paymentwall - to globalny operator płatności. Umożliwia dokonywanie transakcji w 200 krajach na całym świecie, oferuje ponad 150 metod płatności, w tym karty kredytowe, przelewy bankowe, płatności gotówkowe oraz płatności typu prepaid.

PayPal - oferuje ułsugi płatnicze w 190 krajach na całym świecie. Umożliwia płatności w 25 walutach. W systemie PayPal Klienci mogą płacić przy użyciu karty kredytowej lub salda konta PayPal, które mozna zasilać przelewem z konta bankowego lub innego konta PayPal.

POLi - (Pay OnLine) jest australijską usługą płatniczą, która umożliwia klientom płacenie online za pośrednictwem bankowości internetowej. Usługa ta jest dostępna na terenie Australii i Nowej Zelandii. Można z niej korzystać za pośrednictwem Paymentwall.

Przelewy24 - to jedno z najpopularniejszych, stosowanych w Polsce, rozwiązań oferujących płatności online. Przelewy24 zapewnia integrację z ponad 30 znanymi bankami, takimi jak: mBank, PKO BP, WBK Alior Bank czy IdeaBank.

PSE - (pagos seguros en linea) oznacza: ,,bezpieczne płatności online”. Ta metoda płatności – obsługiwana przez Paymentwall – pozwala na dokonywanie płatności za pośrednictwem konta bankowego. PSE jest częścią ACH COLOMBIA S.A.

Rapipago - to lokalny operator płatności działający w Argentynie. Daje możliwość płatności offline za produkty i usługi kupione online. Zakup można sfinalizować w lokalnym punkcie stacjonarnym używając gotówki, kart kredytowych lub czeków. Rapipago jest zintegrowane z systemem Paymetwall.

RedCompra - jest usługą oferowaną przez chilijską spółkę Transbank. To system pozwalający na transakcje kartami debetowymi poprzez wprowadzenie 4-cyfrowego kodu PIN, który jest tożsamy z kodem używanym w bankomatach. Dokonanie transakcji nie wymaga okazania dodatkowych dokumentów oraz złożenia podpisu. Usługa jest zintegrowana z systemem Paymentwall.

SafetyPay - to globalny, bezpieczny operator płatności internetowych, który umożliwia klientom bankowości online dokonywanie zakupów internetowych na całym świecie. Płatność odbywa się za pośrednictwem lokalnego konta bankowego i w lokalnej walucie. Płatności są obsługiwane m.in. przez operatora Paymetwall.

SEPA - (Single Euro Payments Area ) to jednolity obszar płatności w euro, w ramach którego możliwe są bezgotówkowe rozliczenia w euro, zarówno transgraniczne, jak i wewnątrz państw członkowskich. SEPA umożliwia użytkownikom pochodzącym z 34 państw członkowskich dokonywanie płatności za towary i usługi za pośrednictwem przelewów bankowych.

SOFORT - szybka i wygodna płatność online wykorzystująca potencjał bankowości internetowej. Płatność odbywa się za pomocą własnych danych dostępu do bankowości internetowej. Przelew trafia bezpośrednio na konto sprzedawcy.

Tenpay - licząca ponad 200 milionów aktywnych użytkowników - jest wiodącą metodą płatności w Chinach. TenPay współpracuje z ponad 80 chińskimi instytucjami finansowymi, oferując wiele opcji płatności, takich jak: przelewy bankowe, płatności mobilne, karty kredytowe oraz gotówka. Usługa jest dostępna za pośrednictwem Paymentwall.

Tpay - wygodny system płatności internetowych. Oferuje szybkie przelewy online, mikropłatności SMS, obsługę kart kredytowych. Tpay zapewnia szeroki wybór metod płatności, obsługuje ponad 150 kanałów, w tym PayPal, eHat.me oraz przelewy QR kodem.

TrustPay - to platforma płatnicza z Wielkiej Brytanii, która obsługuje przelewy bankowe, Zapewnia intergrację z 60 różnymi europejskimi bankami, przetwarza płatności w 9 różnych walutach.

UnionPay - jest lokalną kartą kredytową dostępną głównie w Chinach. Akceptowana jest jednak w ponad 100 krajach i w ponad milionie bankomatów na całym świecie. Obecnie w obiegu jest ok. 3,5 miliarda kart UnionPay. Płatność za pomocą UnionPay jest zintegrowana z systemem Paymentwall.

VISA - jedna z najpopularniejszych form płatności. Visa jest firmą, która łączy Klientów, firmy oraz instytucje finansowe z ponad 200 krajów na całym świecie. Oferuje szybkie, bezpieczne i niezawodne płatności elektroniczne. Płatności za pośrednictwem Visa są zintegrowane z systemami globalnych operatorów, takich jak: PayPal, Braintree, Paymetwall czy Adyen.

WebMoney - to rosyjski, globalny operator oferujący płatności w formie portfela internetowego. Obsługuje wiele walut, w tym USD, RUB, UAH i EUR. Jest dostępny w 17 krajów i można z niego korzystać za pośrednictwem Paymentwall.

Yandex Money - jest jednym z największych elektronicznych operatorów płatności w Rosji. Daje możliwość prostych i bezpiecznych zakupów za pomocą kart kredytowych, płatności mobilnych, gotówki oraz portfeli internetowych. Yandex Money jest dostępne w 235 krajach i można z niego korzystać za pośrednictwem Paymentwall.